PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7150}
6,9 5 117
ocen
6,9 10 1 5117
4,8 4
oceny krytyków
Lata dwudzieste... lata trzydzieste
powrót do forum filmu Lata dwudzieste... lata trzydzieste

cos jest w tym filmie pozytywnego, fabula dziecinna ale zawsze milo wrocic jest do tego filmu,piosenki mile dla ucha no i plejada polskich gwiazd.

kamdek

Zgadzam się w 100%. Aż łza się w oku kręci.

kamdek

Pewnie, że tak - lekki, łatwy i przyjemny :)

ocenił(a) film na 7
enigma7771

aktorzy świetni , piękne kreacje , a piosenki jeszcze długo po obejrzeniu filmu się nuci !

ocenił(a) film na 8
beataod

Oj tak. Widzę, że też teraz oglądałaś ;) Sam sobie jeszcze raz włączyłem piosenki na yt, bo są naprawdę cudowne. Poza tym boska Grażyna Szapołowska, Ewa Kuklińska... klimat tamtych lat... :) Od bardzo dawna chciałem obejrzeć ten film w całości, bo widziałem tylko fragmentami, ale jakoś ciągle się z nim mijałem, no a jak dzisiaj zobaczyłem, że leci na Kino Polska to się skusiłem ;)

ocenił(a) film na 7
huppert

Z wielką przyjemnością obejrzałam wczoraj po raz kolejny :) Kiedyś jak oglądałam to ten film był bardzo kolorowy , błyszczał od świateł i brokatu . Widać było każdy kamyczek , błyskotkę , pliskę na sukienkach . Widać było kolor cieni na powiekach aktorek , a teraz właściwie mało co widać , Ciemne plamy , jednolite kolory . Bardzo mi brakuje tych detali , tego blasku i barw . Czy to wina ,że mamy inne telewizory czy film jest atary i wyblakł ? :)

beataod

A moze to kwestia czasow w ktorych zyjemy? Standard HD, wszechobecna gra swiatel w reklamach, talentshow, festiwalach, galeriach handlowych. Kiedys tego nie bylo, wiec realizacja tego filmu wydawala sie pelna tego, czego brak bylo wokól. Tak to widzę.

ocenił(a) film na 7
beataod

Też tak miałam po jego obejrzeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones